×

Няма наличност
W233BN
Тангенциална центрофуга за мед, Ø400 мм с крака, 2 рамки (универсална кошница), ръчно задвижване, MINIMA LINE. Опакована в картонена опаковка, самостоятелно сглобяване.
Информационен лист
| Продуктова линия | minima |
| Тип на центрофугата | 2 рамки, диагонална |
| Тип рамка | универсална |
| Диаметър на барабана | Ø400 |
| Задвижване | ръчно |
| Дебелина на барабана | 0,6 мм |
| Капак | плексиглас, 3 мм |
| Кран | пластмасов, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана |
| Размер на отвора | 20х20 мм |
| Поставяне на кошницата в барабана | втулка, турнамидна |
| Височина на барабана | 610 мм |
| Тегло | 12,6 кг |
| Размери | (шxдxв) 650x440x720 мм |
| Гаранция | 2 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 2 години | |