×

W20130P
Tангенциална центрофуга за мед, Ø600 мм, 4 рамки , ръчно и електрическо задвижване, PREMIUM LINE. Опакована в картонена опаковка, самостоятелно сглобяване.
Информационен лист
| Продуктова линия | premium |
| Тип на центрофугата | 4 рамки, диагонална |
| Тип рамка | универсална |
| Диаметър на барабана | Ø 600 |
| Задвижване | ръчно-електрическо |
| Захранване | 12/230V |
| Контрольор | SDD3 |
| Мотор | 24V/350W |
| Дебелина на барабана | 0,8 мм |
| Капак | 5 мм |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана |
| Размер на отвора | 20×20 мм |
| Поставяне на кошницата в барабана | лагер в барабана |
| Височина на барабана | 610 мм |
| Гаранция | 7 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 3 години | |