×

Няма наличност
W2019N
Tангенциална центрофуга за мед, Ø400 мм с крака, 2 рамки, ръчно задвижване, OPTIMA LINE. Опакована в картонена опаковка, самостоятелно сглобяване.
Информационен лист
| Продуктова линия | optima |
| Тип на центрофугата | 2 рамки, диагонална |
| Тип рамка | универсална |
| Диаметър на барабана | Ø 400 |
| Дебелина на барабана | 0,6 мм |
| Капак | 3 мм |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана |
| Поставяне на кошницата в барабана | втулка, турнамидна |
| Височина на барабана | 610 мм |
| Гаранция | 3 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 2 години | |