×

4043A
Матуратор от неръждаема стомана с подгряване, 50 литра
Информационен лист
| Захранване | 230V |
| Капацитет | 50 литра (~70 кг) |
| Материал | неръждаема стомана |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Мощност | 175W |
| Диаметър | Ø500 мм |
| Височина | 485 мм |
| Гаранция | 2 години |