×

4043B
Матуратор от неръждаема стомана с подгряване, 200 литра
Информационен лист
| Захранване | 230V |
| Капацитет | 200 литра (~270 кг) |
| Материал | неръждаема стомана |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Мощност | 520W |
| Диаметър | Ø700 мм |
| Височина | 800 мм |
| Гаранция | 2 години |