×

W20100G
Радиална центрофуга за мед, Ø720 мм, електрическо задвижване, CLASSIC LINE. Полу-автоматичен контрол.
Информационен лист
| Продуктова линия | classic |
| Тип на центрофугата | радиална |
| Диаметър на барабана | Ø 720 |
| Задвижване | електрическо |
| Захранване | 230V |
| Контрольор | HES-02 |
| Мотор | Мотор редуктор 0,37кW |
| Дебелина на барабана | 0,6 мм |
| Капак | 4 мм |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана, 10 мм |
| Кошница | неръждаеми стоманени пръти, Ø8 и Ø10 |
| Височина на барабана | 640 мм |
| Брой рамки | Дадант ½ – 30 броя Лангстрот – 18 броя |
| Опаковка | на палет |
| Гаранция | 5 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 2 години | |