×

W230B
Радиална центрофуга за мед, Ø600 мм, електрическо задвижване, 230V, MINIMA LINE.
Информационен лист
| Продуктова линия | minima |
| Тип на центрофугата | радиална |
| Диаметър на барабана | Ø 600 |
| Задвижване | електрическо |
| Захранване | 230V |
| Контрольор | MDD-01 |
| Мотор | 24V/120W |
| Дебелина на барабана | 0,6 мм |
| Капак | 3 мм |
| Кран | пластмасов, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана, 10 мм |
| Кошница | неръждаеми стоманени пръти, Ø8 |
| Височина на барабана | 610 мм |
| Брой рамки | Дадант ½ – 12 броя |
| Опаковка | на палет |
| Гаранция | 2 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 2 години | |