×

W20087C
Машина за крем мед и декристализация с подгряване, 70 литра, 400V
Технически данни
| Захранване | 400V |
| Управление | автоматично |
| Капацитет | 70 литра |
| Мощност | 0,22kW |
| Ротация на бъркалката | 36 оборота в минута |
| Температурен обхват | 30-55°C |
| Честота | 50Hz |
| Гаранция | 2 години |