×

W20089_Z
Машина за крем мед и декристализация с подгряване, 200 литра, 230V
Технически данни
| Захранване | 230V |
| Управление | автоматично |
| Капацитет | 200 литра |
| Мощност | 1,1kW |
| Ротация на бъркалката | 36 оборота в минута |
| Температурен обхват | 30-55°C |
| Честота | 50Hz |
| Гаранция | 2 години |