×

W2081
Вертикално сито с подгряване, 1500 мм
Информационен лист
| Захранване | 230V |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Мощност | 520W |
| Диаметър на филтрите | 3 филтъра с диаметър Ø3 мм и 2 филтъра с диаметър Ø 1мм |
| Дължина | 1500 мм |
| Брой на отделенията | 4 |
| Температурен обхват | 30-55°C |
| Гаранция | 2 години |