×

M154R127Z
Радиална центрофуга за мед, Ø1500 мм, електрическо задвижване, PREMIUM LINE. Aвтоматичен контрол.
Информационен лист
| Продуктова линия | premium |
| Тип на центрофугата | радиална |
| Диаметър на барабана | Ø 1500 |
| Задвижване | електрическо |
| Захранване | 230V |
| Контрольор | HE-03 |
| Мотор | мотор редуктор 2,2кW |
| Дебелина на барабана | 1 мм |
| Капак | 8 мм |
| Кран | неръждаема стомана, 3˝ |
| Горна планка | прахово боядисана |
| Кошница | неръждаеми стоманени пръти, Ø10 и Ø8 |
| Височина на барабана | 725 мм |
| Брой рамки | Дадант ½ – 88 броя Дадант (плодник) – 88 броя Лангстрот – 88 броя |
| Опаковка | на палет |
| Гаранция | 7 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 3години | |