×

W20088_Z
Машина за крем мед без подгряване, 50 литра
Технически данни
| Захранване | 230V |
| Управление | автоматично |
| Капацитет | 50 литра |
| Мощност | 0,18kW |
| Ротация на бъркалката | 36 оборота в минута |
| Резервоар | неръждаема стомана 0H18N9 |
| Честота | 50Hz |
| Гаранция | 2 години |