×

W20050M
Радиална центрофуга за мед, Ø800 мм, електрическо задвижване, MINIMA LINE.
Информационен лист
| Продуктова линия | minima |
| Тип на центрофугата | радиална |
| Диаметър на барабана | Ø 800 |
| Задвижване | електрическо |
| Захранване | 12V |
| Контрольор | SDD-2 |
| Мотор | 24V/350W |
| Дебелина на барабана | 0,6 мм |
| Капак | 3 мм |
| Кран | пластмасов, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана |
| Кошница | неръждаеми стоманени пръти, Ø8 и Ø6 |
| Височина на барабана | 640 мм |
| Брой рамки | Дадант ½ – 30 броя Лангстрот – 24 броя |
| Опаковка | на палет |
| Гаранция | 2 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 2 години | |