×

W2012
Tангенциална центрофуга за мед, Ø500 мм, 3 рамки , електрическо задвижване, CLASSIC LINE. Опакована в картонена опаковка, самостоятелно сглобяване.
Информационен лист
| Продуктова линия | classic |
| Тип на центрофугата | 3 рамки, диагонална |
| Тип рамка | универсална |
| Диаметър на барабана | Ø 500 |
| Задвижване | електрическо |
| Захранване | 12/230V |
| Контрольор | SDD-2DP |
| Мотор | 24V/250W |
| Дебелина на барабана | 0,6 мм |
| Капак | 3 мм |
| Кран | неръждаема стомана, 6/4˝ |
| Горна планка | прахово боядисана |
| Поставяне на кошницата в барабана | монтиран барабан |
| Височина на барабана | 610 мм |
| Гаранция | 5 години |
| ⃰ Гаранция – за електрическите компоненти, контрольора, мотора и задвижващите елементи – 2 години | |